Oferujemy pakiety wykończenia wnętrz

Jeśli chcesz, możesz wprowadzić się do wykończonego mieszkania!

W trosce o komfort naszych Klientów oferujemy możliwość kompleksowego wykończenia mieszkania „pod klucz”. Proponujemy trzy pakiety wykończenia mieszkania do wyboru oraz profesjonalną obsługę zespołu projektantów wnętrz.

Dzięki temu zamieszkasz w swoim wymarzonym mieszkaniu jeszcze szybciej, oszczędzisz swój czas, utrzymasz koszty pod kontrolą, a profesjonaliści zrealizują wnętrze twoich marzeń.

PAKIET BASIC

 Założeniem pakietu BASIC jest wykończenie mieszkania w sposób estetyczny i praktyczny przy zachowaniu korzystnego stosunku jakości do ceny.

PAKIET COMFORT

Założeniem pakietu COMFORT jest wykończenie mieszkania w sposób estetyczny i praktyczny z elementami ponadprzeciętnego designu, który przyciąga wzrok i nadaje wnętrzu oryginalny charakter. Pakiet COMFORT jest rozszerzeniem propozycji zawartych w pakiecie BASIC i zawiera szerszą współpracę projektową oraz podwyższony standard dobranych urządzeń i materiałów wykończeniowych.

PAKIET PREMIUM

Założeniem pakietu PREMIUM jest stworzenie ponadprzeciętnego, luksusowego apartamentu z wykorzystaniem najnowocześniejszych trendów, a także dopilnowanie każdego detalu na etapie projektowania i realizacji. Pakiet PREMIUM jest rozszerzeniem propozycji zawartych w pakiecie COMFORT i zawiera najszerszą współpracę projektową oraz najwyższy proponowany przez nas standard dobranych urządzeń i materiałów wykończeniowych.

Dowiedz się więcej na temat cen pakietów oraz szczegółowego zakresu współpracy – napisz do nas lub zadzwoń.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY KUPNEM MIESZKANIA?
+48 503 400 444    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


 

nuhomes.pl Chcesz poznać nasze inne inwestycje deweloperskie, te zakończone i te w planach? Odwiedź naszą stronę nuhomes.pl

 


Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanową oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Przedmiotem sprzedaży będą zrealizowane mieszkania w określonym standardzie tzw. deweloperskim, do wykończenia własnym nakładem nabywcy. Podane powierzchnie są powierzchniami projektowanymi i mogą ulec nieznacznym zmianom na etapie realizacji.